Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Děkujeme za Vaši návštěvu na stránkách www.klubvlast.cz Dovolte nám, abychom vás informovali, jak zpracováváme vaše osobní údaje. Na této stránce naleznete přehled hlavních principů ochrany osobních údajů.

Osobní údaje, které jsou získávány během návštěvy těchto webových stránek, zpracováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a s přihlédnutím k nové normě platné od 25. 5. 2018, NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jako „GDPR“), vše v platném znění.

Správce osobních údajů

Slovanský kruh, z.s. je správcem osobních údajů na výše uvedených webových stránkách.

Sídlo: Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha

e-mailové adresy: info@klubvlast.cz

Získávání a zpracovávání osobních údajů

Vaše údaje získáváme pouze na těchto webových stránkách či přes formulář, kam vy osobně vyplníte svůj e-mail, případně další osobní údaje.

Jedná se tak nejčastěji o údaje, které nám sdělíte při registraci k některé z našich služeb:

Jméno a příjmení
(Telefonní číslo)
a dále údaje, které získáme tím, že používáte naše služby:

IP adresa
případně jiný online identifikátor

Jméno přihlášeného dítěte do družiny
Bydliště
webovou stránku, ze které nás navštívíte, datum a délku návštěvy.

Účel zpracování Vašich osobních údajů a právní základ zpracování osobních údajů

Dotazy ze stránek (Váš souhlas), přihláška či registrace vašeho dítěte do družiny (smluvní vztah) či případný elektronický bulletin s informacemi o nadcházejících akcích (Váš souhlas).

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním webového formuláře souhlasí návštěvník webu se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů do databáze správce, a s jejich následným zpracováním, a to na dobu do odvolání souhlasu. Odvolat souhlas je možné na info@klubvlast.cz

Možnost odhlášení z odběru

V případě odběru elektronického bulletinu se z odběru můžete kdykoliv odhlásit zasláním e-mailu na info@klubvlast.cz, kde je v předmětu uvedeno: STOPINFO

Jak dlouho Vaše údaje zpracováváme?

Vaše údaje budeme zpracovávat do okamžiku, kdy se odhlásíte z odběru.

Vaše práva v souvislosti se zpracováním osobních údajů

Pokud máte otázky týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete je směřovat na info@klubvlast.cz, kde vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností. Na požádání vám zašleme dle možností obratem, zda a jaké osobní údaje máme o vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme.

Samozřejmě, že můžete požadovat odvolání svého souhlasu, omezení zpracování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů, přenos osobních údajů, případně kompletní výmaz těchto údajů (právo „být zapomenut“). Další práva jsou stanovena v zákoně o ochraně osobních údajů a v obecném nařízení o ochraně osobních údajů „GDPR“ po nabytí jeho účinnosti.

Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Bezpečnost

Přijímáme technická, organizační a bezpečnostní opatření, abychom chránili u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob. Vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou.

Použití a postoupení osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou ukládány v databázi s přísným zabezpečením proti zneužití a nejsou poskytovány dalším stranám v České republice ani do třetích zemí.

Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů.

Jak nás můžete kontaktovat?

V případě jakéhokoliv dotazu na ochranu osobních údajů či odvolání souhlasu s dalším zpracováním Vašich osobních údajů prosím využijte kontaktního formuláře nebo na adrese osobně či písemně: Slovanský kruh, z.s., Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha, info@klubvlast.cz